Συνεχίζεται η δράση από τα πέντε κανάλια της ΕΡΤ την Τρίτη (27/7)

[ad_1]

Η ΕΡΤ1, η ΕΡΤ2, η ΕΡΤ 3 και τα διαδικτυακά ΕΡΤ Sports και ΕΡΤ Sports 2 συνεχίζουν την κάλυψη των Ολυμπιακών Αγώνων. Την Τρίτη 27/7 η κρατική τηλεόραση θα μεταδώσει αναμετρήσεις και αγώνες από πολλά διαφορετικά αθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Τρίτης 27 Ιουλίου:

ΤΡΙΤΗ 27 ΙΟΥΛΙΟΥ 2021

ΕΡΤ 1

00:30-03:00    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (Ε)

02:30-06:00  ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ  ΣΚΙΦ (Α-Γ) ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ ΔΙΚΩΠΟΣ (Γ) (Ζ)

Περιγραφή: Ηλίας Χριστογιαννόπουλος

06:00-07:00  ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ    3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) (ΓΚΙΩΝΗΣ)

Περιγραφή:Μιχάλης Μανουηλίδης, Γιάννης Ντεντόπουλος

10:00-12:00   ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ   4Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ε)

13:00-15:00    LIVE ΖΑΠΙΝΓΚ    (συνδέσεις με τα υπόλοιπα κανάλια)

16:00-16:45     ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ

Περιγραφή: Στέλιος Σωτηρόπουλος

17:00-18:00    ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ   ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΗΜΕΡΑΣ

Από τον Γιάννη Νάτου

19:00-21:00     ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΚΠΟΜΠΗ (Ζ)

Με την Κατερίνα Αναστασοπούλου

ΕΡΤ 2

00:30-03:00ΤΡΙΑΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

Περιγραφή: Γιώργος Τραπεζανίδης

03:00-04:00    ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ  10Μ ΑΕΡΟΒΟΛΟ  ΠΙΣΤΟΛΙ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΟΚΡ. (Ζ)

Περιγραφή: ΖελίναΓκάμαρη

05:10-06:00   ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ  10Μ ΑΕΡΟΒ. ΠΙΣΤΟΛΙ ΜΕΙΚΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

Περιγραφή: ΖελίναΓκάμαρη

06:00-08:45   ΤΖΟΥΝΤΟ -63κ. (Γ) -81κ. (Α) ΦΑΣΗ “32” / ΦΑΣΗ “16”(Ζ) (ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΗΣ)

Περιγραφή: Βίκυ Σπύρου

09:00-10:00    ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ  10Μ. ΣΥΓΧΡ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

Περιγραφή:Μιχάλης Πέτκωφ

10:00-11:45    ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ  -59κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) Αρασέ 10:00-10:45 Ζετέ 10:53-11:40

Περιγραφή:  Νίκος Οικονομόπουλος

11:45-13:45   ΤΖΟΥΝΤΟ -63 (Γ) / -81 (Α) ΡΕΠΕΣΑΖ – ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ – ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)

Περιγραφή:Βίκυ Σπύρου

13:45-16:15  ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ (Ζ)

Περιγραφή:Μαρία Γκίκα

ΕΡΤ 3

03:00-04:30    ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ     ΙΑΠΩΝΙΑ – ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟ (Ζ)

Περιγραφή:Άκης Ιωακείμογλου

04:30-06:20     ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ    4Η ΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΟΙ (Ζ)

Περιγραφή:Παναγιώτης Μπότσας

06:20-09:30     ΤΕΝΙΣ   2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   3ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Περιγραφή:Περικλής Μακρής, Χρήστος Σαράντος

09:30-10:45     ΠΟΛΟ (Α),   ΙΤΑΛΙΑ – ΕΛΛΑΔΑ (Ζ)

Περιγραφή:Νίκος Γκομώλης

10:45-12:20     ΒΟΛΕΪ (Γ),   ΙΤΑΛΙΑ – ΤΟΥΡΚΙΑ (Ζ)

Περιγραφή: Νίκος Λιώλης

12:20-13:00     ΜΠΑΣΚΕΤ 3Χ3 (Ζ)

Περιγραφή:Δημήτρης Μπουμπουγιατζής

13:00-15:30     ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ   4Η ΜΕΡΑ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ (Ζ)

( ΕΓΓΛΕΖΑΚΗΣ/ ΜΑΡΚΟΣ)

Περιγραφή:Παναγιώτης Μπότσας

15:30-17:00     ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   ΠΟΥΕΡΤΟ ΡΙΚΟ – ΚΙΝΑ (Ζ)

Περιγραφή:Βαγγέλης Ιωάννου  

21:00-02:00  ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ «ΤΟΚΙΟ 2020» – Επιλογές (Μ)

ΕΡΤ SPORTS

04:00-07:00   ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ    3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ) 

Περιγραφή:Μιχάλης Μανουηλίδης, Γιάννης Ντεντόπουλος

08:30-11:30   ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ   3ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

Περιγραφή:Μιχάλης Μανουηλίδης, Γιάννης Ντεντόπουλος

13:30-16:30    ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ   ΦΑΣΗ “16” ΑΝΔΡΩΝ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

Περιγραφή:Μιχάλης Μανουηλίδης, Γιάννης Ντεντόπουλος

ΕΡΤ SPORTS 2

05:00-14:00   ΤΕΝΙΣ 2ος ΓΥΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ – 3ος ΓΥΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (Ζ)

Περιγραφή:Περικλής Μακρής, Χρήστος Σαράντος

14:00-15:45  ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 64κ. ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Περιγραφή:Νίκος Οικονομόπουλος

[ad_2]

Zougla.gr

Μπορεί επίσης να σας αρέσει