Το πρόγραμμα της Κυριακής (25/7)

[ad_1]

Με πλήρη δράση συνεχίζονται την Κυριακή 25 Ιουλίου οι Ολυμπιακοί Αγώνες. Το πρόγραμμα περιλαμβάνει αναμετρήσεις σε 29 αγωνίσματα.

Όλη η αγωνιστική δραστηριότητα της διοργάνωσης θα έχει τηλεοπτική κάλυψη από την ΕΡΤ.

Αναλυτικά όλη η δραστηριότητα:

Κυριακή 25 Ιουλίου

Μπάσκετ 3×3

Γυναίκες

04:15 Ιαπωνία – Μογγολία

04:40 Ρουμανία – Ιταλία

08:00 Μογγολία – Ρωσία

08:25 Κίνα – Ιταλία

11:30 Ρουμανία – ΗΠΑ

11:55 Ιαπωνία – Γαλλία

15:00 Κίνα – Γαλλία

15:25 Ρωσία – ΗΠΑ

Άνδρες

05:35 Ρωσία – Βέλγιο

06:00Poland vs Serbia

11:00 Κίνα – Λετονία

11:25 Σερβία – Βέλγιο

12:40 Ρωσία – Πολωνία

13:05 Ιαπωνία – Ολλανδία

16:00 Ολλανδία – Κίνα

16:25 Λετονία – Ιαπωνία

Τοξοβολία

Γυναίκες

9:30

Προκριματικά

13:45

Προημιτελικά

Ημιτελικά

Μικρός τελικός

Τελικός

Γυμναστική

Γυναίκες

04:00

Προκριματικά  

Μπάτμιντον

Γυναίκες – Άνδρες – Μικτό

04:00 Μονό, Διπλό

12:00 Μονό, Διπλό

Σόφτμπολ

04:00 Αυστραλία – ΗΠΑ

08:30 Καναδάς – Ιαπωνία

14:00 Ιταλία – Μεξικό

Μπάσκετ

Ανδρών

04:00 Ιράν – Τσεχία

07:40 Γερμανία – Ιταλία

11:20 Αυστραλία – Νιγηρία

15:00 Γαλλία – ΗΠΑ

Μπιτς Βόλεϊ

Άνδρες

03:00 (4 αγώνες)

09:00 (3 αγώνες)

14:00 (3 αγώνες)

Μποξ

Γυναίκες

05:00

48-51κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

69-75κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

11:00

48-51κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

Άνδρες

05:00

57-63κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

75-81κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

11:00

57-63κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

75-81κ. – Προκριματικά – Φάση των 32

Κανό – Σλάλομ

Ανδρών

07:00 C1 Ανδρών

Γυναικών

07:00 Καγιάκ Κ1

Ποδηλασία δρόμου

07:00 Αγώνας γυναικών

Καταδύσεις

09:00 Συγχρονισμένες γυναικών 3μ,

Ιππασία

09:00 Ντρεσάζ

Ξιφασκία

03:00

Ξίφος ασκήσεως γυναικών

Ξίφος μονομαχίας ανδρών

Ποδόσφαιρο

Ανδρών

10:30 Αίγυπτος – Αργεντινή

11:00 Νέα Ζηλανδία – Ονδούρα

11:30 Βραζιλία – Ακτή Ελεφαντοστού

13:30 Αυστραλία – Ισπανία

14:00 Ιαπωνία – Μεξικό

14:30 Σ. Αραβία – Γερμανία

Χάντμπολ

Γυναίκες

03:00 Ολλανδία – Ιαπωνία

05:00 Ρωσία – Βραζιλία

08:15 Μαυροβούνιο – Αγκόλα

10:15 Νορβηγία – Κορέα

13:30 Ισπανία – Σουηδία

15:30 Ουγγαρία – Γαλλία

Χόκεϊ

Γυναικών

03:30 Μεγάλη Βρετανία – Γερμανία

04:00 Αυστραλία Ισπανία

05:45 Ιαπωνία – Κίνα

06:15 Νέα Ζηλανδία – Αργεντινή

Ανδρών

10:30 Ινδία – Αυστραλία

11:00 Ιαπωνία – Αργεντινή

14:45 Ισπανία – Νέα Ζηλανδία

15:45 Ν. Αφρική – Ολλανδία

Τζούντο

05:00

-52 κιλά γυναικών

-66 κιλά ανδρών

Κωπηλασία

03:00

Σκιφ ανδρών – ημιτελικά

Σκιφ γυναικών – ημιτελικά

Δίκωπος γυναικών – ρεπεσάζ

Δίκωπος ελαφρών βαρών ανδρών – ρεπεσάζ

Δίκωπος ελαφρών βαρών γυναικών – ρεπεσάζ

Τετράκωπος ανδρών – ρεπεσάζ

Τετράκωπος γυναικών – ρεπεσάζ

Οκτάκωπος ανδρών

Οκτάκωπος γυναικών

Ιστιοπλοΐα

06:00

RS:X Ανδρών

RS:X Γυναικών

Laser ανδρών

Laser γυναικών

Σκοποβολή

03:00

Σκιτ γυναικών

Σκτι ανδρών

10μ. αεροβόλο πιστόλι γυναικών

Σκέιτμπορντ

03:00 Ανδρών

Ιστιοσανίδα

1:00 Ανδρών – Γυναικών

Κολύμβηση

04:30

400μ. μικτή ατομική ανδρών – τελικός

100μ. Πεταλούδα γυναικών – ημιτελικοί

400μ. Ελεύθερο ανδρών – τελικός

400μ. Μικτή ατομική γυναικών – τελικός

100μ. Πρόσθιο ανδρών – ημιτελικοί

4Χ100 ελεύθερο γυναικών – τελικός

11:00

100μ. πρόσθιο γυναικών

200μ. ελεύθερο ανδρών

100μ. ύπτιο ανδρών

400μ. ελεύθερο γυναικών

4Χ10 ελεύθερο ανδρών

Πινγκ Πονγκ

04:00 Μικτό διπλό – προημιτελικά

08:00 Δεύτερος γύρος ανδρών

08:00 Δεύτερος γύρος γυναικών

14:00 Μικτό διπλό – ημιτελικά

Ταεκβοντό

-57 κιλά γυνιακών

-68 κιλά ανδρών

Τένις

05:00

Πρώτος γύρος γυναικών

Πρώτος γύρος ανδρών

Πρώτος γύρος διπλό γυναικών

Πρώτος γύρος διπλό ανδρών

Βόλεϊ

Γυναικών

03:00 Ρωσία – Ιταλία

05:05 ΗΠΑ – Αργεντινή

08:20 Σερβία – Δομινικανή Δημοκρατία

10:25 Κίνα – Τουρκία

13:40 Ιαπωνία – Κένυα

15:45 Βραζιλία – Ν. Κορέα

Πόλο

Ανδρών

04:00 Ν. Αφρική – Ιταλία

05:30 Ουγγαρία – Ελλάδα

08:00 ΗΠΑ – Ιαπωνία

09:30 Αυστραλία – Μαυροβούνιο

12:20 Σερβία – Ισπανία

13:50 Κροατία – Καζακστάν

Άρση Βαρών

05:50

61κ. ανδρών

67κ. ανδρών

[ad_2]

Zougla.gr

Μπορεί επίσης να σας αρέσει